Reklama
Reklama

Action - gazetki promocyjne Słupia(wielkopolskie pow. poznański)

Ocena sieci
O sieci Action

Action to międzynarodowa sieć handlowa. Jest historia zaczęła się w roku 1993 w Holandii. Obecnie do sieci należy ponad 1000 sklepów rozsianych po wielu krajach na terenie Europy. Sklepy te działają nie tylko w Holandii, ale także w Belgii, Francji, w Niemczech, Luksemburgu. Austrii i w Polsce.

Firma rozwija się bardzo prężnie. Jej głównym celem jest zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających konsumentów i umożliwienie im dokonywania zakupów w komfortowych warunkach. Szeroka gama produktów w atrakcyjnej cenie Firma oferuje szeroką gamę produktów należących do kategorii non-food. W ofercie sklepów należących do sieci Action klienci znajdą ponad 6000 tysięcy artykułów z bardzo różnych kategorii. W ciągu tylko jednego tygodnia w asortymencie pojawia się 150 nowych produktów.

Action specjalizuje się w sprzedaży nie tylko produktów należących do znanych marek. Wiele produktów z oferty to marki własne. Sieć nie wydaje katalogów i gazetek reklamowych, okazje i rabaty prezentowane są na firmowej stronie www. Warto więc jak najczęściej zaglądać na stronę internetową w poszukiwaniu interesujących nas ofert.

Najbliższe sklepy sieci Action
Sklepy sieci Action w innych miastach
Reklama
Reklama
Reklama