Nav
lidl
Lidldo końca 16 dni
kakto.pl
Kakto.pldo końca 20 dni
aldi
Aldido końca 2 dni
carrefour
Carrefourdo końca 9 dni
żabka
Żabkado końca 5 dni
netto
Nettodo końca 2 dni
ccc
CCCdo końca 3 dni
rossmann
Rossmanndo końca 4 dni
biedronka
Biedronkado końca 6 dni
decathlon
Decathlondo końca 20 dni
drogerie laboo
Drogerie Laboodo końca 20 dni
home&you
home&youdo końca 3 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 6 dni
dino
Dinodo końca 5 dni
Nav
Reklama
Reklama

Action - gazetki promocyjne Katowice(śląskie pow. Katowice)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Action
Sklepy sieci Action w innych miastach
Reklama
O sieci Action

Action to międzynarodowa sieć handlowa. Jest historia zaczęła się w roku 1993 w Holandii. Obecnie do sieci należy ponad 1000 sklepów rozsianych po wielu krajach na terenie Europy. Sklepy te działają nie tylko w Holandii, ale także w Belgii, Francji, w Niemczech, Luksemburgu. Austrii i w Polsce.

Firma rozwija się bardzo prężnie. Jej głównym celem jest zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających konsumentów i umożliwienie im dokonywania zakupów w komfortowych warunkach. Szeroka gama produktów w atrakcyjnej cenie Firma oferuje szeroką gamę produktów należących do kategorii non-food. W ofercie sklepów należących do sieci Action klienci znajdą ponad 6000 tysięcy artykułów z bardzo różnych kategorii. W ciągu tylko jednego tygodnia w asortymencie pojawia się 150 nowych produktów.

Action specjalizuje się w sprzedaży nie tylko produktów należących do znanych marek. Wiele produktów z oferty to marki własne. Sieć nie wydaje katalogów i gazetek reklamowych, okazje i rabaty prezentowane są na firmowej stronie www. Warto więc jak najczęściej zaglądać na stronę internetową w poszukiwaniu interesujących nas ofert.

Reklama
Reklama
Reklama