Nav
lidl
LidlWażna za 7 dni
kakto.pl
Kakto.pldo końca 16 dni
aldi
Aldido końca 5 dni
carrefour
CarrefourWażna od jutra
żabka
Żabkado końca 1 dzień
media markt
Media Marktdo końca 16 dni
oriflame
OriflameWażna za 16 dni
rossmann
RossmannOstatni dzień promocji!
biedronka
BiedronkaWażna od jutra
decathlon
Decathlondo końca 16 dni
drogerie laboo
Drogerie Laboodo końca 16 dni
house
Housedo końca 19 dni
delikatesy centrum
Delikatesy Centrumdo końca 2 dni
dino
Dinodo końca 1 dzień
Nav
Reklama
Reklama

Action - gazetki promocyjne Leszno(wielkopolskie pow. Leszno)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Action
Sklepy sieci Action w innych miastach
Reklama
O sieci Action

Action to międzynarodowa sieć handlowa. Jest historia zaczęła się w roku 1993 w Holandii. Obecnie do sieci należy ponad 1000 sklepów rozsianych po wielu krajach na terenie Europy. Sklepy te działają nie tylko w Holandii, ale także w Belgii, Francji, w Niemczech, Luksemburgu. Austrii i w Polsce.

Firma rozwija się bardzo prężnie. Jej głównym celem jest zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających konsumentów i umożliwienie im dokonywania zakupów w komfortowych warunkach. Szeroka gama produktów w atrakcyjnej cenie Firma oferuje szeroką gamę produktów należących do kategorii non-food. W ofercie sklepów należących do sieci Action klienci znajdą ponad 6000 tysięcy artykułów z bardzo różnych kategorii. W ciągu tylko jednego tygodnia w asortymencie pojawia się 150 nowych produktów.

Action specjalizuje się w sprzedaży nie tylko produktów należących do znanych marek. Wiele produktów z oferty to marki własne. Sieć nie wydaje katalogów i gazetek reklamowych, okazje i rabaty prezentowane są na firmowej stronie www. Warto więc jak najczęściej zaglądać na stronę internetową w poszukiwaniu interesujących nas ofert.

Reklama
Reklama
Reklama